आज    |   

रारा तालको सुन्दरता (भिडियोमा हेर्नुहोस्)रारा तालको सुन्दरता जति हेरो उति हेरौँ हेरौँ लाग्ने । कर्णाली प्रदेशको मुगु जिल्लामा अवस्थित रारा ताल नेपालको सबैभन्दा ठूलो र गहिरो ताल हो । समुद्र सतहबाट २९९० मी उचाईमा रहेको यो ताल लाई महेन्द्र दहको नामले चिनिन्छ । १०.८ वर्ग कि. मी। क्षेत्रफलमा फैलिएको यस तालको गहिराई १६७ मी सम्म रहेको छ । रारा ताल भ्रमण गर्न उपयुक्त समय सेप्टेम्बर देखि अक्टोबर र अप्रिल देखि मे महिनामा उपयुक्त हुन्छ ।रारा ताल पुग्नको लागि हवाई तथा सडक मार्ग भएर जान सकिन्छ ।

Write your Comment


Related News
  • हानका निवर्तमान अध्यक्ष अमरमान शाक्यको निधन
  • Chitwan National Park
  • ‘जाउँ घुम्न बन्दिपुर’ गरिमा होमस्टेमा ८ सय मै खान बस्ने सुविधा
  • होटल व्यवसायी महासंघ नेपालका पूर्वसदस्य चन्द्र भुषालको कोरोनाका कारण निधन
  • © 2020: OUR TOURISM NEWS All Rights Reserved. Designed by: GOJI Solution
    माथी