आज    |   

दुई दिन पछि खुल्ला आकासमा तारा र बुद्ध एयरको जहाज, पर्यटक लिन उड्यो लुक्ला र पोखरादुई दिन पछि खुल्ला आकासमा तारा र बुद्ध एयरको जहाज उडेको छ । देशमा कोरोना भाइरस फैलिन नदिन सरकारले लकडाउन गरेपनि लुक्लामा अलपत्र परेका विदेशी पर्यटक लिन तारा र बुद्ध एयरको जहाज उडाईएको हो । ७० वर्षे उड्डयन इतिहासमा यो पहिलो घटना हो ।

कोरोना रोकथाम तथा उच्चस्तरीय समन्वयन समितिको बुधबारको बैठकले गृह मन्त्रालय र संस्कृति, पर्यटन तथा नागरिक उड्डयन मन्त्रालयको स्वीकृतिमा नेपालका विभिन्न स्थानहरूमा रहेका विदेशी नागरिकहरूलाई हवाइ उद्धार गरी काठमाडौं ल्याई त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलबाट आफ्नो देश फर्की जान सहजीकरण गर्ने भने पछि वुद्ध र तारा एयरले पर्यटक बोक्न अनुमति पाएका हुन ।

काठमाडौंस्थित फ्रान्सेली दूतावासले तारा यएरको १८ सिट क्षमता भएको ट्वीनटर जहाज लुक्ला पठाएको हो । भने वुद्ध एयरको जहाज पोखरा पठाइएको छ ।

Write your Comment


Related News
  • बैशाख ३ गते सम्म लकडाउन लम्ब्याउने निर्णय
  • द क्वारेन्टाइन
  • पर्यटन क्षेत्रलाई राष्ट्र बैंकको राहात प्याकेज, किस्ता नतिरे पनि नयाँ कर्जा पाउने
  • यस्ता छन् जापानका पर्यटकीय गन्तव्यहरु (भिडियोमा हेर्नुहोस्)
  • © 2020: OUR TOURISM NEWS All Rights Reserved. Designed by: GOJI Solution
    माथी