ताजा समाचार

आज    |   

करार कर्मचारीलाई बेतलबी बिदा दिने निर्णयकरारमा नियुक्ति गरिएका कर्मचारीहरुलाई नेपाल वायुसेवा निगमले बेतलबी बिदा दिएको छ । नेपाल वायुसेवा निगमले करारमा रहेका एकतिहाइ कर्मचारीहरुलाई अर्को सूचना जारी नभएसम्मका लागि १० दिन, २ सातता लागि बिदा दिइएको छ ।

निगमका अनुसार हाल करार सेवामा रहेका १५० एयर होस्टेस, १० विदेशी पाइलट र ५ नेपाली पाइलटलाई बेतलबी बिदा दिएको जनाएको छ ।

निगमले त्रिभुवन अन्तराष्ट्रिय विमानस्थलको व्यवस्थापन कार्यमा संलग्न करारका कर्मचारीलाई पनि निगमले बिदा दिएको छ । निगमले भारतको नयाँदिल्ली, मुम्बई र बैंगलोरमा गर्दै आएको नियमित उडान चैत ९ गतेदेखि लागू हुने गरी स्थगित गरेको छ । उडान स्थगित गरिएको अवधिभरका लागि टिकट खरीद गरेका यात्रुलाई टिकटको पुरै रकम उपलब्ध गराइने जनाएको छ ।

Write your Comment


Related News
  • होटल संघद्वारा गभर्नरको ध्यानाकर्षण, ऋण चुक्ताका लागि ताकेता नगर्न आग्रह
  • ऋण चुक्ताका लागि ताकेता नगर्न होटल संघको आग्रह
  • होटल व्यवसायीलाई सहुलियत दिन बागमती प्रदेशका १३ जिल्लाले बुझाए सिडियोलाई ज्ञापनपत्र
  • बाँकेका तिन वटै होटल व्यवसायीले बुझाए सिडियो मार्फत प्रधानमन्त्रीलाई ज्ञापन पत्र
  • © 2020: OUR TOURISM NEWS All Rights Reserved. Designed by: GOJI Solution
    माथी