ताजा समाचार

आज    |   

अर्थमन्त्री भन्नुहुन्छ : जीडीपीमा पर्यटनको योगदान ३ प्रतिशत छ, अर्थतन्त्रमा असर पर्दैनपर्यटनमा भएको नोक्सानले अर्थतन्त्रमा खासै असर नपर्ने अर्थ र संचार तथा सूचना प्रविधि मन्त्री डा. युवराज खतिवडाले बताउनुभएको छ । बिहीबार संचार तथा सूचना प्रविधि मन्त्रालयमा भएको पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै खतिवडाले कोरोनाको प्रभावले पर्यटनमा असर पर्ने भए पनि त्यसले अर्थतन्त्रमा खासै असर नपर्ने बताउनुभएको हो । उहाँले पर्यटनको जीडीपीमा ३ प्रतिशत मात्र योगदान भएकाले कोरोना असर त्यति नपर्ने बताउनुभयो ।

Write your Comment


Related News
  • पर्यटन संघसंस्थाको दम्भ र सरकारको लाचारीपनले पर्यटन मजदुर, गाइड तथा आरोहीहरु आन्दोलित
  • यस्ता छन् एक पटक भ्रमण गर्नै पर्ने विश्वका २० गन्तव्य
  • रारा तालको सुन्दरता (भिडियोमा हेर्नुहोस्)
  • होटल महासंघले भन्यो, क्वारेन्टाईनको नाममा बिदेशबाट आउने नेपालीलाई जबर्जस्ती तारे होटलमा महँगो रेटमा बस्न बाध्य किन पारियो ?
  • © 2020: OUR TOURISM NEWS All Rights Reserved. Designed by: GOJI Solution
    माथी