आज    |   

नाट्टा बाँके च्याप्टर को अध्यक्षमा श्रीराम सिग्देल निर्वाचित, यस्तो बन्यो नयाँ कार्यसमिति



बाँके नाट्टा च्याप्टरको अध्यक्षमा श्रीराम सिग्देल निर्वाचित हुनुभएको छ । शनिवार गाभर भ्याली होमस्टेमा भएको नेपाल एसोसिएसन अफ टुर एण्ड ट्राभल एजेण्ट्स (नाट्टा) बाँके च्याप्टरको पहिलो अधिवेशनबाट श्रीराम सिग्देल सर्वसम्मत अध्यक्षमा निर्वाचित हुनुभएको हो । अधिवेशनबाट उपाध्यक्षमा डिल्लीराम रेग्मी, महासचिवमा झविलाल शर्मा, सचिवमा भागिराम वली, कोषाध्यक्षमा राम बहारदुर श्रेष्ठ, सह कोषाध्यक्षमा पारश शाह सर्वसम्मत निर्वाचित हुनुभएको छ ।

यस्तै सदस्यहरूमा शम्भु बुढाथोकी, अजमल सिद्दिकी, कुमार चाल्स श्रेष्ठ, लवराज प्रधान, कुलबहादुर केसी निर्वाचित हुनुभएको छ । बाँके च्याप्टर २०७६ भाद्र ७ गते श्रीराम सिग्देलको अध्यक्षतामा कार्यसमिति गठन भएको थियो ।

Write your Comment


Related News
  • सन् २०२१ आन्तरिक भ्रमण वर्ष -मन्त्री भट्टराई
  • गोरखामा होसानको तदर्थ समिति गठन, संयोजकमा मान बहादुर राना मगर गोरखामा होसानको तदर्थ समिति गठन, संयोजकमा मान बहादुर राना मगर
  • लमजुङमा होसानको तदर्थ समिति गठन, संयोजकमा भिमबहादुर दुरा
  • पोखरा पर्यटन परिषद्को अध्यक्षमा गोपीबहादुर भट्टराई निर्वाचित, यस्तो छ कार्यसमिति
  • © 2020: OUR TOURISM NEWS All Rights Reserved. Designed by: GOJI Solution
    माथी