ताजा समाचार

आज    |   

नाट्टा बाँके च्याप्टर को अध्यक्षमा श्रीराम सिग्देल निर्वाचित, यस्तो बन्यो नयाँ कार्यसमितिबाँके नाट्टा च्याप्टरको अध्यक्षमा श्रीराम सिग्देल निर्वाचित हुनुभएको छ । शनिवार गाभर भ्याली होमस्टेमा भएको नेपाल एसोसिएसन अफ टुर एण्ड ट्राभल एजेण्ट्स (नाट्टा) बाँके च्याप्टरको पहिलो अधिवेशनबाट श्रीराम सिग्देल सर्वसम्मत अध्यक्षमा निर्वाचित हुनुभएको हो । अधिवेशनबाट उपाध्यक्षमा डिल्लीराम रेग्मी, महासचिवमा झविलाल शर्मा, सचिवमा भागिराम वली, कोषाध्यक्षमा राम बहारदुर श्रेष्ठ, सह कोषाध्यक्षमा पारश शाह सर्वसम्मत निर्वाचित हुनुभएको छ ।

यस्तै सदस्यहरूमा शम्भु बुढाथोकी, अजमल सिद्दिकी, कुमार चाल्स श्रेष्ठ, लवराज प्रधान, कुलबहादुर केसी निर्वाचित हुनुभएको छ । बाँके च्याप्टर २०७६ भाद्र ७ गते श्रीराम सिग्देलको अध्यक्षतामा कार्यसमिति गठन भएको थियो ।

Write your Comment


Related News
  • ट्राभल एजेन्सी भन्दा सस्तोमा यती एयरलाइन्सले ल्यायो आन्तरिक घुमफिर प्याकेज, कहाँ जान कति शुल्क ?
  • साउदी अरबमा तीन देशका नागरिकलाई यात्रा गर्न प्रतिबन्ध साउदी अरबमा तीन देशका नागरिकलाई यात्रा गर्न प्रतिबन्ध
  • होटल व्यवसायीलाई पलायन हुनबाट रोक्न सरकारले करमा छुट र बैंकले सहुलियत ऋण दिनुपर्छ – गणेश खड्का होटल व्यवसायीलाई पलायन हुनबाट रोक्न सरकारले करमा छुट र बैंकले सहुलियत ऋण दिनुपर्छ – गणेश खड्का
  • कोभिड १९ : बेरोजगार बनेका पथप्रर्शक र अन्यवलमा परेका पर्यटन संघसंस्थाहरुको भविष्य
  • © 2020: OUR TOURISM NEWS All Rights Reserved. Designed by: GOJI Solution
    माथी