ताजा समाचार

आज    |   

नाट्टा गण्डकीको अध्यक्षमा सञ्जयकान्त सिग्देल निर्वाचितनेपाल एसोसिएसन अफ टुर्स एण्ड ट्राभल्स एजेन्टस् (नाट्टा) गण्डकी प्रदेशको अध्यक्षमा सञ्जयकान्त सिग्देल निर्वाचित हुनुभएको छ । दुई वर्षे कार्यकालका लागि शनिबार भएको संस्थाको २५ औं वार्षिक साधारणसभा तथा ११औं अधिवेसन बाट सिग्देल झबिलाल अधिकारी लाई हराउदै अध्यक्षमा निर्वाचित हुनुभएको हो ।

यस्तै ११औं अधिवेसन बाट प्रथम उपाध्यक्ष हरिराम अधिकारी, उपाध्यक्ष किशोर दाहाल महासचिव कमला गिरी, सचिव संगीता पौडेल, कोषाध्यक्ष राजेश पाहरी र सह कोषाध्यक्ष नवराज भण्डारी निर्वाचित हुनुभएको छ ।

यसै गरी सदस्यहरुमा सन्दिप श्रेष्ठ ,सुबास पहारी ,तारा प्रसाद गौतम ,खिम बहादुर नेपाली ,सुशिला सिग्देल निर्वाचित हुनुभएको छ । संस्थाको नयाँ नेतृत्वको लागि सञ्जयकान्त सिग्देल र झबिलाल अधिकारीले छुट्टा छुट्टै प्यानल बनाएर चुनाबी मैदानमा उत्रिएका थिए ।

Write your Comment


Related News
  • दक्षिणपूर्वी एशियामा पर्यटन किन यति ढिला छ ?
  • पर्यटन उद्योगमा कोभिड १९ ले कति क्षति गर्‍यो ?
  • यि १० देशहरुमा क्वारेन्टाइन बिना भ्रमण गर्न सकिन्छ ? (भिडियोमा हेर्नुहोस्)
  •  विदेशी पर्यटकलाई नेपाल आउन खुला
  • © 2020: OUR TOURISM NEWS All Rights Reserved. Designed by: GOJI Solution
    माथी