ताजा समाचार

आज    |   

पत्रकार दिपक जैसी सम्मानितकर्णाली प्रदेशको कला, साहित्य, संगीत तथा पर्यटन क्षेत्रमा ससक्त रुपले पत्रकारिता मार्फत कलम चलाएको भन्दै आओर टुरिजम न्युज मासिक पत्रिका तथा अनलाईनका पत्रकार दिपक जैसीलाई सम्मान गरिएको छ । कर्णाली कला साहित्य संगीत प्रतिष्ठान सुर्खेतले जैसीलाई सम्मान गरेको हो । कर्णाली प्रदेशका उद्योग, पर्यटन, वन तथा वातावरणमन्त्री नन्दसिंह बुढा र प्रतिष्ठान की अध्यक्ष भिमा ढकाल सुवेदीले मन्त्रालयमा संयुक्त रुपमा सम्मान गर्नुभएको हो । जैसी विगत एक दशक देखि सुर्खेतमा रहेर पत्रकारिता गदै आउनुभएको छ ।

Write your Comment


Related News
  • पर्यटन संघसंस्थाको दम्भ र सरकारको लाचारीपनले पर्यटन मजदुर, गाइड तथा आरोहीहरु आन्दोलित
  • नेपालमा आज ७ सय ४० जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि, संक्रमितको संख्या १५ हजार २ सय ५९ पुग्यो
  • नेपाल राष्ट्र बैंकले सोमबारका लागि तोकेको विदेशी मुद्राको सटही दर
  • नेपालमा कोरोनाबाट २८ जनाको मृत्यु, संक्रमितको संख्या १२ हजार ३ सय ९ पुग्यो
  • © 2020: OUR TOURISM NEWS All Rights Reserved. Designed by: GOJI Solution
    माथी