ताजा समाचार

आज    |   

यसरी गासियो, डल्ला र भुक देउराली होमस्टेको मितेरी साईनो (भिडियो सहित)पर्वतको मोदी गाउँपालिकामा रहेको भुक देउराली नमुना गाउँ सामुदायिक होमस्टे र बर्दियाको मधुवन नगरपालिकामा रहेको खाता जैविक मार्ग होमस्टे डल्ला बीच मितेरी साइनो गाँसिएको छ । गाउँ पर्यटन प्रवद्र्धन मञ्च (भिटोफ) पोखराको आयोजनामा भएको  मितेरी साइनो कार्यक्रममा गुरुङ वडाध्यक्षले थारु वडा अध्यक्षलाई सर्ट र धोती पहि¥याए भने भुक देउराली नमुना गाउँ सामुदायिक होमस्टेहरुले वडाध्यक्ष परशुराम थारुलाई लाई भाङ्ग्रा लगाईदिएका थिए ।

भिडियो

Write your Comment


Related News
  • नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या २९ सय १२ पुग्यो, कुन प्रदेशमा कति हेर्नुहोस्
  • पर्यटन ऐन २०७७ परिमार्जन गर्न टान पोखराको सुझाव
  • नेपालमा आज एकै दिन ३ सय ३४ जना कोरोना संक्रमित, संक्रमितको संख्या २ हजार ६ सय ३४ पुग्यो
  • यस्तो छ नयाँ आउन लागेको ‘पर्यटन विधेयक २०७७’
  • © 2020: OUR TOURISM NEWS All Rights Reserved. Designed by: GOJI Solution
    माथी