ताजा समाचार

आज    |   

चितावनको रत्ननगरमा होमस्टे संञ्चालननेपालको तेस्रो पर्यटकीय स्थलको रुपमा रहेको सौराहा नजिकै सामुदायिक होमस्टे संञ्चालन गरिको छ । नेपाल भ्रमण वर्षमा चितावन आउने पर्यटकको लागि ग्रामिण भेगमा उत्पादन भएका खाना, सास्कृतिक पहिचान देखाउने उदेश्यले चितावनको रत्ननगरमा रहेको मोहनामा मोहना कम्युनिटी होमस्टे संञ्चालन गरिको हो ।

होमस्टे (घरबास) एशोसियसन नेपाल (होसान) की उपाध्यक्ष कौशिला मैनाली अमात्यको प्रमुख आथित्यमा होमस्टेको औपचारिक शुभारम्भ गरिएको हो । नयाँ होमस्टेको कार्यसमिति पनि चयन गरिएको छ । जसमा अध्यक्ष शान्ता पण्डित,उपाध्यक्ष दिपा थपलिया, सचिव अनिता अधिकारी, कोषध्यक्ष निर्मला मैनाली चयन हुनु भएको छ ।
त्यस्तै सदस्यहरुमा भगवती मैनाली , जमकी महत र रीना वस्नेत रचयन हुनु भएको छ ।

Write your Comment


Related News
  • रोकिएन साना वन्यजन्तुको तस्करी, नेपाल घुम्न आउने पर्यटकले हेर्ने के ?
  • १०० पर्यटकीय गन्तव्यको लागि दोस्रो किस्ताको रकम बाड्दै पर्यटन मन्त्रालय (कुन स्थानीय तहले कति पाउँदै)
  • यस्तो बन्यो प्रदेश ५ को होमस्टे सञ्चालन नियमावली (पूरा हेर्नुहोस)
  • नाट्टा गण्डकीको अध्यक्षमा सञ्जयकान्त सिग्देल निर्वाचित
  • © 2020: OUR TOURISM NEWS All Rights Reserved. Designed by: GOJI Solution
    माथी