ताजा समाचार

आज    |   

नेपाल भ्रमण बर्ष बारे यसरी गरे पोखरा महानगरपालिकाका प्रमुख मानबहादुर जीसीले आलोचनानेपाल भ्रमण बर्ष २०२० तयारी विना घोषण गरीएको भन्दै पोखरा महानगरपालिकाका प्रमुख मानबहादुर जीसीले आलोचना गरेका छन् । पश्चिमाञ्चल होटल संघ पोखराको ३९ औं साधारण सभाका अवसरमा प्रमुख मानबहादुर जीसीले नेपाल भ्रमण बर्ष २०२० तयारी विना ल्याइएको भनी आलोचना गरे ।

पुर्वाधार र राम्रा सडक नहुँदा पनि भ्रमण बर्ष चुनौतिपूर्ण हुने उनले बताए । पोखरा आउने पर्यटकको तथ्यांक राख्न जरुरी भएको भन्दै प्मुख जीसीले पोखरालाई पर्यटकीय राजधानी घोषणा गर्न संघीय सरकारसँग माग गरेका छन् ।

Write your Comment


Related News
  • रोकिएन साना वन्यजन्तुको तस्करी, नेपाल घुम्न आउने पर्यटकले हेर्ने के ?
  • १०० पर्यटकीय गन्तव्यको लागि दोस्रो किस्ताको रकम बाड्दै पर्यटन मन्त्रालय (कुन स्थानीय तहले कति पाउँदै)
  • यस्तो बन्यो प्रदेश ५ को होमस्टे सञ्चालन नियमावली (पूरा हेर्नुहोस)
  • नाट्टा गण्डकीको अध्यक्षमा सञ्जयकान्त सिग्देल निर्वाचित
  • © 2020: OUR TOURISM NEWS All Rights Reserved. Designed by: GOJI Solution
    माथी