ताजा समाचार

आज    |   

टान पश्चिमाञ्चलको आयोजनामा कर सम्वन्धी अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्नट्रेकिङ एजेन्सिज एसोसिएसन अफ नेपाल टान पश्चिमाञ्चल क्षेत्रिय संघ पोखराको योजनामा आईतबार एक दिने कर सम्वन्धी अन्तरक्रिया कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । बदलिंदो परिवेष अनुसार बर्तमान समसायिक कर सम्बन्धी बिषयलाई आफ्ना सदस्य कम्पनीहरुलाई जानकारी दिने उदेश्यले अन्तरक्रिया कार्यक्रम गरिएको अध्यक्ष हरि भूजेलले जानकारी दिनुभयो ।

कार्यक्रममा आन्तरीक राजश्व कार्यालय पोखराका प्रमुख कर अधिकृत ॠषिराम पौडेले पछिल्लो कर प्रणालीको बारेमा संक्षिप्त जानकारी दिनुभयो । टानका निर्वतमान अध्यक्ष दिपकराज अधिकारीले समसामायिक कर प्रणाली र त्यसले ट्रेकिङ व्यबसायमा पारेको अप्ठेरो फुकाउन कर अधिकृतहरुलाई पहल गर्न आग्रह गर्नुभयो ।

कार्यक्रमको बिर्सजन सघंका प्रथम उपाध्यक्ष शुशिलराज पौडेलले गर्नु भएको थियो भने कार्यक्रमको संचालन सचिव जिबनराज सापकोटाले गर्नु भएको थियो । कार्यक्रममा टानका पुर्व अध्यक्ष एवं सल्लाहकारहरु ,सदस्य कम्पनीका संचालक तथा प्रतिनिधीहरु सहित ७५ जनाको उपस्थिती रहेको थियो ।

Write your Comment


Related News
  • गण्डकीको नीति तथा कार्यक्रम – प्रदेशलाई पर्यटकीय हव, पोखरालाई पर्यटनको राजधानी गण्डकीको नीति तथा कार्यक्रम – प्रदेशलाई पर्यटकीय हव, पोखरालाई पर्यटनको राजधानी
  • प्रदेश २ मा थपिए ६० संक्रमित, प्रदेश २ मा संक्रमितको संख्या ६ सय ९ पुग्यो
  • कोरोनाबाट विदेशमा १ सय २१ नेपालीले ज्यान गुमाए, कुन देशमा कति हेर्नुहोस्
  • लकडाउन लम्बियो, हावाई सेवा असार १६ गते सम्म बन्द
  • © 2020: OUR TOURISM NEWS All Rights Reserved. Designed by: GOJI Solution
    माथी