ताजा समाचार

आज    |   

भिटोफ पोखराको अध्यक्षमा नवराज अधिकारी चयनभिटोफ पोखराको अध्यक्षमा नवराज अधिकारी सर्वसम्मत चयन हुनुभएको छ । गाउँ पर्यटन प्रबद्र्धन मञ्च(नेपाल (भिटोफ) गण्डकी प्रदेशको चिलाउने खर्क होमस्टेमा शुक्रबार सम्मपन्न पाँचौ बार्षिक साधारण सभा तथा तेस्रो अबिधेशनबाट नवराज अधिकारीको नेतृत्वमा ११ सदस्यीय नयाँ कार्यसमिति चयन गरिएको छ।

अध्यक्षमा नमराज अधिकारी, उपाध्यक्षमा सूर्यनाथ पहारी, सचिवमा माधव पनेरु, कोषाध्यक्षमा शुसिला भण्डारी चयन हुनुभएको छ । यस्तै सदस्यहरुमा श्याम लामीछाने ,सुजन तिमिल्सीना, हेमराज पहारी, गोमा ढकाल, तथा सन्दिप गिरी चयन हुनुभएको छ ।

Write your Comment


Related News
  • के तपाई घुम्न जादै हुनुहुन्छ ? यस्तो छ आजको मौसम ?
  • बाँकेका २१ संघसंस्थाले गरे लकडाउन अवधि भरको भाडा छुट गर्ने घरधनीलाई सम्मान
  • सुरक्षा सावधानी अपनाई होमस्टे सञ्चालन गर्न होसानको आग्रह सुरक्षा सावधानी अपनाई होमस्टे सञ्चालन गर्न होसानको आग्रह
  • पर्यटन व्यवसायीले मागे विद्युत् महशुलमा ५० प्रतिशत छुट
  • © 2020: OUR TOURISM NEWS All Rights Reserved. Designed by: GOJI Solution
    माथी